imgonline-com-ua-twotoone-jTGC4cpmYEr5U

Cestou bez konce

Jedná se o komponovaný pořad Dua Destinn a Michala Holána. Hudební část projektu vychází z programu Barvy a nálady, který představuje originální kompozice pro zpěv a flétnu především autorů 19. a 20. století. Část věnovaná poezii poté vychází z díla „prokletých básníků“, a především z básnické sbírky Cestou bez konce Arthura Rimbauda.

 Účinkují:

  • Eva Garajová (mezzosoprán)  v současnosti jedna z nejvýznamnějších interpretek písňové literatury své generace v Česku i na Slovensku, sólistka českých i zahraničních orchestrů.
  • Žofie Vokálková (příčná flétna) – přední česká flétnistka, mezi jejíž největší úspěchy patří například 1. cena v mezinárodní soutěži „Concertino Praga“, 3. cena v mezinárodní soutěži vítězů evropských soutěží „Pacem in terris“ v Německu, „Cena hlavního města Prahy“ v mezinárodní soutěži „Pražské jaro,“ či Special Prize v prestižní soutěži „Web Concert Hall Competition“ v New Yorku.
  • Michal Holán (umělecký přednes) – Poprvé se před kamerou objevil v roce 2001 ve snímku RANDE VE TŘECH, ale jako počátek jeho filmografie se zpravidla uvádí až film KAMEŇÁK (2003). Zahrál si také v řadě seriálů a v několika dalších filmech mj. v TACHO (2010). Jeho dosud největší rolí je policejní poručík Jaroslav Votava z televizního krimi seriálu POLICIE MODRAVA. Od roku 2007 se intenzivně věnuje také dabingu.

Program (výběr z autorů): 

  • C. Debussy, G. F. Händel, M. Müller, J. Rodrigo a další

Sdílejte příspěvek